Kan inte nå servern
 
38 föremål
Porträttbyst.
6d
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
5d 23 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d 23 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 23 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
6d
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6d
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
3d 22 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
21 tim 41m
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
4d 22 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
2d 1 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jakt.
20 tim 11m
Jakt.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
20 tim 1m
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
4 807 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.