Kan inte nå servern
 
38 föremål
Skulptur, patinerad brons.
2d
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
3d 21 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 22 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
5d 22 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
5d 23 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
4d 21 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Porträttbyst.
6d
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 22 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
19 tim 12m
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
4 807 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 23 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jakt.
19 tim 22m
Jakt.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
20 tim 52m
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d 22 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 22 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.