37 föremål
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
20 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
21 tim 26m
Elise Eldh, Ung pojke.
4 444 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mor med barn.
20 tim 44m
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Porträttbyst.
21 tim 56m
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
20 tim 32m
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 17 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
21 tim 42m
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
19 tim 58m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
20 tim 14m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 20 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 19 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
4d 17 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK