32 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
51m 33s
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 21 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
35m 33s
Elise Eldh, Ung pojke.
4 644 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
3d 20 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Erkki Kannosto, Utan titel.
4d
Erkki Kannosto, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Porträttbyst.
1 tim 5m
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 1 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 22 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK