Kan inte nå servern
 
21 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
22 tim 22m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
16m 6s
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
2d 22 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 23 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 23 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
4m 6s
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.