38 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
12 tim 52m
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 9 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 11 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
12 tim 36m
Elise Eldh, Ung pojke.
4 444 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
4d 8 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
11 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
11 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
11 tim 54m
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Porträttbyst.
13 tim 6m
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
11 tim 42m
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 10 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
11 tim 24m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 9 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK