Kan inte nå servern
 
27 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
1d 22 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
1d
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Dansande Faun.
1 tim 43m
Dansande Faun.
Aktuellt bud
53 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
23 tim 47m
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
3d 22 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 23 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
23 tim 59m
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 23 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
41m 4s
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.