Kan inte nå servern
 
23 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
22 tim 54m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
2d 23 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
12m 48s
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 23 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
48m 48s
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
< 1m
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 1 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
36m 48s
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.