23 föremål
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
2 tim 20m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
2 tim 32m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1 tim 44m
Eldskärm, omkring 1900.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1 tim 56m
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
3d
Olof Ahlberg, Mor och barn.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 1 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
3d
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK