Kan inte nå servern
 
37 föremål
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
3d 5 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
2d 6 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 4 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 6 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, viking.
3d 6 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
4d 3 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
1d 5 tim
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
4d 3 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 6 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mor med barn.
4d 2 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dansande Faun.
5d 7 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
6d 5 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5d 6 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.