Kan inte nå servern
 
42 föremål
Dunhill, portfölj.
5d 14 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 11 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
5d 12 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
6d 12 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
12 tim 35m
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
1d 15 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 12 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 14 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
12 tim 9m
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
2d 14 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.