65 föremål
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 22 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
1d 21 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2d 21 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 22 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK