Kan inte nå servern
 
156 föremål
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 14 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 15 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
18 tim 55m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
2d 12 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.