Kan inte nå servern
 
68 föremål
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
3d
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
3d
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 2 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
1d
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4d 3 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
5d 2 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
3 tim 48m
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
1 tim 14m
Louis Vuitton, manschettknappar.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3d
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
1d
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.