85 föremål
Dunhill, portfölj.
3d 3 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
3d 2 tim
Diadem silver och paste.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
3d 5 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 4 tim
Gucci, väska.
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3 tim 18m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 1 tim
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
1d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 4 tim
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Skål, silver, stämplad ESAB, Kristianstad 1923.
1d
5 010 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3 tim 10m
Silver, 3 delar, Sverige.
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK