72 föremål
Dunhill, portfölj.
5d 5 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
5d 4 tim
Diadem silver och paste.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
4 tim 18m
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
1d 7 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 4 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
5d 7 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3 tim 52m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6d 7 tim
920 EUR
Utropspris
700 EUR
Silver, 3 delar, Sverige.
2d 5 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK