63 föremål
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
1d 18 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2d 18 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
2d 21 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 20 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 20 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
6d 21 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK