182 föremål
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1d
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
23 tim 54m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 21 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
3d
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
2 tim 4m
5 010 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 2 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
1d
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK