170 föremål
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
12 tim 28m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
12 tim 20m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 10 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
13 tim 30m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 14 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK