178 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
2d
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 2 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
2d
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
6d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
2d
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK