170 föremål
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
10 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
9 tim 52m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
2d 11 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 5 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
11 tim 2m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK