167 föremål
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
15m 51s
6 110 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
9m 51s
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
17m 50s
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
2d
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1 tim 19m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
2d 2 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
3d 19 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK