Kan inte nå servern
 
129 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 18 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 23 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 21 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
2d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.