Kan inte nå servern
 
180 föremål
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 20 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 1 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
3d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
23 tim 16m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.