Kan inte nå servern
 
156 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 17 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 16 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
20 tim 49m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.