Kan inte nå servern
 
167 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1 tim 16m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 21 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 2 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
14m 4s
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.