Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Arne Jones E1299
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
91 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
6d 5 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
6d 5 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
4d 3 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
2d 4 tim
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
5d 7 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
1d 7 tim
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6 tim 30m
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
1d 4 tim
Louis Vuitton, manschettknappar.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
5d 4 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
4d 4 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
2d 4 tim
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.