96 föremål
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
2d
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
2d 23 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4d 23 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
1d 23 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
6d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John King, mugg, silver, London, England 1774.
5d
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK