Kan inte nå servern
 
48 föremål
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3d 21 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
5d
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
1d 21 tim
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
1d 22 tim
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
1d 1 tim
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 22 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 21 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
22 tim 28m
Louis Vuitton, manschettknappar.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6m 24s
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
5d 23 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
3d 21 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.