77 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
19 tim 35m
Silver, 3 delar, Sverige.
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Diadem silver och paste.
3d 18 tim
Diadem silver och paste.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 20 tim
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 18 tim
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
3d 21 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 19 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 20 tim
Gucci, väska.
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
19 tim 43m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK