Kan inte nå servern
 
180 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
23 tim 9m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
23 tim 17m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1 tim 19m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.