Kan inte nå servern
 
172 föremål
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
3d 23 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bägare Barockstil, silver GAB Stockholm 1938.
6d
Bägare Barockstil, silver GAB Stockholm 1938.
Aktuellt bud
3 205 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 tim 41m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3 tim 49m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
2d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.