Kan inte nå servern
 
185 föremål
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
5d 1 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4 tim 57m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 5 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1d 5 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
7 tim 47m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
3d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.