Kan inte nå servern
 
168 föremål
Dunhill, portfölj.
1d 2 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 22 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1 tim 48m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.