Kan inte nå servern
 
67 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
5d 10 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 10 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 9 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4d 12 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3d 8 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
3d 9 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
1d 8 tim
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 9 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
1d 9 tim
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
9 tim 39m
Louis Vuitton, manschettknappar.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
12 tim 13m
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.