Kan inte nå servern
 
62 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 22 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 22 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 21 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4d
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
2d 20 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
2d 21 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
21 tim 9m
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
21 tim 29m
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
21 tim 31m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
25m 20s
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.