72 föremål
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
7d 1 tim
450 EUR
Utropspris
700 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
5d 23 tim
Diadem silver och paste.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6d
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
6d 2 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3d
Silver, 3 delar, Sverige.
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 22 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
2d 1 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
22 tim 16m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
22 tim 42m
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK