Kan inte nå servern
 
66 föremål
Louis Vuitton, väska, "Halo".
7d
Louis Vuitton, väska, "Halo".
Aktuellt bud
520 EUR
Utropspris
650 EUR
Silver, 3 delar, Sverige.
5d
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 22 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4d 1 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
2d 22 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
2d 22 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
22 tim 37m
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
22 tim 57m
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
22 tim 59m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
1 tim 53m
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.