186 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
1 tim 13m
Burberry, väska, "Paddy bag".
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
4 tim 3m
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 1 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 4 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
3d 3 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 21 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK