Kan inte nå servern
 
125 föremål
Gucci, väska.
1d 22 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 16 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 21 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 19 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.