172 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 tim 4m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3 tim 12m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4 tim 14m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 5 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 5 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
3d 22 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK