86 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
15 tim 51m
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
18 tim 47m
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
1d 17 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
6 612 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
4d 16 tim
Diadem silver och paste.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 17 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d 19 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
5d 18 tim
1 050 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
7d 18 tim
Gucci, väska.
320 EUR
Utropspris
600 EUR