179 föremål
Dunhill, portfölj.
2d 20 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
7d 15 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
20 tim 24m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 18 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1d 18 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK