Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
42 föremål
Ylva Ceder, Interiör.
1d 18 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
2d 19 tim
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
5d 18 tim
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
6d 18 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vikskärm, Kina, omkring 1900.
19 tim 36m
Vikskärm, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 950 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anshelm Schultzberg, "Bitihorn Skammestein".
2d 17 tim
Anshelm Schultzberg, "Bitihorn Skammestein".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Albert Johansson, "SATI".
3d 20 tim
Albert Johansson, "SATI".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Lindström, "Lunaire".
18 tim 52m
Bengt Lindström, "Lunaire".
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Erik Tryggelin, Porträtt i profil.
19 tim 34m
Erik Tryggelin, Porträtt i profil.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
21 tim 34m
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.