Kan inte nå servern
 
74 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 5 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
5d 8 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
1 005 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 12 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 6 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
2d 4 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
7d 8 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
3 008 SEK
Utropspris
10 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
2d 6 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
2d 6 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 9 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.