Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
85 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
20 tim 8m
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d 3 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
4d 1 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 5 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
2d 2 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
3d 5 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 2 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
6d 4 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
5d 3 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lotte Laserstein, Figurscen.
2 tim 36m
Lotte Laserstein, Figurscen.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
2d 1 tim
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
2d 1 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anders Zorn, "Bärsärk".
2 tim 44m
Anders Zorn, "Bärsärk".
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
3d
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
17 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.