30 föremål
Elise Eldh, Ung pojke.
4d 22 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
350 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
3d 20 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
4d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mor med barn.
4d 21 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
23 tim 9m
Skulptur, patinerad brons.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
22 tim 53m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 21 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
2d 20 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK