Kan inte nå servern
 
32 föremål
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
27m 41s
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 3 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.