Kan inte nå servern
 
37 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 5 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 3 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Space Copenhagen, soffa, "Stay", Gubi, Danmark.
47m 9s
Space Copenhagen, soffa, "Stay", Gubi, Danmark.
Aktuellt bud
6 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1 tim 17m
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
7m 9s
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.