Madeleine Pyk – en samling F769

256 föremål
Madeleine Pyk, Staden.
2d 4 tim
Madeleine Pyk, Staden.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
6d 6 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pernilla Stappe, bröllopspar.
5d 3 tim
Pernilla Stappe, bröllopspar.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gideon Börje, "Gladiolus".
3d 4 tim
Gideon Börje, "Gladiolus".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Isaac Grünewald, "På terrassen".
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Twan Janssen, Untitled.
2d 3 tim
Twan Janssen, Untitled.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK