Kan inte nå servern
 
49 föremål
Soffa, 1800-tal.
23 tim 21m
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
3d 2 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
1d
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.