Kan inte nå servern
 
64 föremål
Soffa, Jio Möbler.
21 tim 28m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
4d
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
23 tim 24m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
20 tim 56m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
21 tim 44m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
20 tim 18m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 22 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 10m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
21 tim 34m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
20m 17s
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
< 1m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.