61 föremål
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
23 tim 27m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
23 tim 43m
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
22 tim 17m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1 tim 59m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
23 tim 33m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 1 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
23 tim 9m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
320 EUR
Utropspris
250 EUR
22 tim 55m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK