61 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
23 tim 16m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, Frigerio, Italien.
23 tim 26m
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1 tim 42m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
22 tim 52m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
22 tim 38m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 1 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
23 tim 10m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK