67 föremål
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 52m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
21 tim 38m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
22 tim 26m
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
21 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 23 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
22 tim 16m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
22 tim 10m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
42m 38s
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK