Kan inte nå servern
 
46 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
6d 1 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Kenneth Bergenblad, Fåtölj, "Superspider", Dux.
5d
Kenneth Bergenblad, Fåtölj, "Superspider", Dux.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
1 tim 50m
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2 tim 18m
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.