53 föremål
Bänk, 1900-tal.
3d
Bänk, 1900-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
4d
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Soffa,  R.O.O.M.
6d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
20 tim 44m
Soffa, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK