Kan inte nå servern
 
66 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 34m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 20m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
4d
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
24m 22s
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 22 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
21 tim 58m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
20 tim 42m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
22 tim 8m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
21 tim 52m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
23 tim 48m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
44m 22s
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.