Kan inte nå servern
 
62 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 2 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 3 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
6 tim 1m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 4 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 3 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 2 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 3 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 5 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.