Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

57 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 3 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3 tim 10m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK