Kan inte nå servern
 
56 föremål
Soffa, 1800-tal.
1d 21 tim
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4d 1 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 22 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.