57 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 14 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 14 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
1d 15 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
14 tim 6m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
3d 16 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK