65 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 20 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 21 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, resegarderob.
3d 19 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
23 tim 9m
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 21 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK