Kan inte nå servern
 
77 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 7 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
10 tim 43m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 3 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
4d 10 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
3d 6 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 10 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 6 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
9 tim 39m
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.