59 föremål
Spegel, 1930-40-tal.
1d 7 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
11 tim 15m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 8 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 9 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
5 tim 47m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 5 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 10 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d 7 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
11 tim 39m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK