Kan inte nå servern
 
69 föremål
Soffbord, 1940/50-tal.
21 tim 32m
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 19 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
5d 18 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
23 tim 16m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.