73 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
32m 10s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4 tim 51m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 2 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 2 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 7 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 5 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK