Kan inte nå servern
 
77 föremål
Anders Zorn, "Sommar".
4d 6 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 23 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 4 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
3d 3 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dunhill tändare.
6 tim 49m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 6 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 2 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
5 tim 45m
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.