69 föremål
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 22 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
23 tim 57m
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
7d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
19m 10s
3 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Céline, resegarderob.
3d 20 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 22 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 21 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK