Kan inte nå servern
 
77 föremål
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 9 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 12 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Enrico Baj, "Garofano".
3d 9 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 8 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 9 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Skrämda".
6d 11 tim
Anders Zorn, "Skrämda".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.