74 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
21 tim 55m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 22 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 20 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
47m 48s
Anders Zorn, "Sommar".
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 19 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK