Kan inte nå servern
 
77 föremål
Enrico Baj, "Garofano".
3d 19 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 17 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 22 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 18 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.