Kan inte nå servern
 
68 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
41m 58s
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
Aktuellt bud
6 550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburett, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Taburett, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 1 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
6d
Puderstol, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
7d 2 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.