147 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 3 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
4 tim 21m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK